Bliuzo vakaras su „Andy Abro Band“

Sausio paskutinį penktadienį nuskambėjo dar vienas Alytaus bliuzo klubo organizuojamas koncertas. Tai buvo jau penktas bliuzo mėgėjams skirtas vakaras ir kaip praeitus kartus surengtas Alytaus miesto teatre. Tiesa, šį kartą grojo ne kito miesto ar šalies grupė, o patys alytiškiai „Andy AbroBand“.

Grupės lyderis – dainų autorius, gitaristas ir vokalistas A. Abromavičius, buvęs bliuzroko, roko grupių „Hard Lovin“, „Heraldika“, „Laiko sala“ narys. Prieš 25-erius metus profesionalioje scenoje debiutavusiam ir blogiausių grupių konkurso Vilniuje geriausiu gitaristu iškart pripažintam A. Abromavičiui talkino boso gitaristas Rolandas Balkauskas ir antrąja gitara grojęs Raimundas Abromavičius.

„Andy Abro Band“ klavišininkas – druskininkietis, buvęs Lietuvos grupės „Slam“ muzikantas Saulius Sakavičius, būgnininkas – lazdijiškis, buvęs grupės „Kryžkelė“ perkusininkas Justas Grėbliūnas, taip pat muzikuojantis su „Da Fylk“ kolektyvu. Pritariamasis vokalas buvo moteriškas Justinos Kreizaitės balsas. Grupei talkino ir vienas „legionierius“, tarptautinių bliuzo festivalių dalyvis, Lietuvos grupės „The RoadBand“ lyderis Aleksandras Belkinas (grojo lūpine armonikėle) bei Lina Mikalionytė, kuri buvo vakaro viešnia.

„Andy Abro Band“ dainas atliko dviem kalbomis – lietuvių ir anglų. Dauguma jų – grupės lyderio kūryba. Tą patį vakarą grupė pristatė savo naujus kompaktinius diskus, o renginio pabaigoje – dvejus metus kurtą dainos „Don‘t let me go“ vaizdo klipą. Jame filmavosi Alytaus muzikos mokyklos simfoninio orkestro „Svajonė“ styginių grupė, kuriai tuo metu dar vadovavo Pranas Stepanovas ir Daiva Martikonytė.